انتشارات کشاورز
فروشگاه اینترنتی کتاب‌های حقوقی
0 کالا - 0 تومان
حذف تصویر عنوان تعداد قیمت (تومان)
موردی وجود ندارد
جمع: 0 تومان

???? به تاریخ دوم بهمن ماه سال ۹۹ ، اتحادیه سراسری کانونهای وکلای دادگستری ایران اولین نشست هم اندیش

???? به تاریخ دوم بهمن ماه سال ۹۹ ، اتحادیه سراسری کانونهای وکلای دادگستری ایران اولین نشست هم اندیشی و تجلیل از هیئت رئیسه ادوار اسکودا را برگزار کرد .

در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره «آقای وکیل» جناب بهمن کشاورز و پاسداشت زحمات ایشان در طول سال ها خدمت صادقانه به نهاد وکالت، از تلاش ها و خدمات یکی از پیشکسوتان جامعه وکالت، رئیس ادوار کانون وکلای دادگستری مرکز و از روسای سابق و موسسین اسکودا ، جناب استاد سید محمد جندقی کرمانی پور تجلیل شد.

???? در این نشست ریاست اسکودا جناب آقای دکتر کوشا با یاد از درگذشتگان جامعه وکالت خاطرات و زحمات جناب آقای بهمن کشاورز را گرامی داشتند . همچنین از زحمات روانشاد استاد اسماعیل مصباح اسکویی و شادروان وکیل مهرداد قربانی سرابی یاد کردند. ریاست اسکودا با تاکید بر ضرورت تحکیم همدلی و اتحاد اظهار داشتند که اتحادیه باید نماد اتحاد واقعی و به دور از هرگونه تبعیض بین کانون های وکلا باشد. ایشان اضافه کردند که همان گونه که شادروان بهمن کشاورز تمام سعی خود را در ایجاد وفاق در نهاد وکالت خاصه کانون‌های وکلا داشتند و با حفظ اتحاد، بر قدرت اسکودا برای پاسداری از استقلال کانون وکلا و دفاع در برابر هجمه ها افزوده شد، از این پس نیز اتحادیه به همان سیاق با جدیت بیشتر در مسیر همبستگی تلاش خواهد کرد.

???? در این نشست یکی دیگر از پیشکسوتان جامعه وکالت و از مسئولین اسبق اسکودا جناب استاد مصطفی انوری زاده حضور داشتند و از زحمات ایشان نیز تقدیر شد . جناب انوری زاده با تاکید بر این مهم که اتحادیه برآیند اراده کانون‌های وکلا است ورود هر گونه هجمه بر خواست و اراده اکثریت کانون های وکلا را مردود اعلام کرده و موکداً بر انتخابات اخیر اسکودا به دلیل وجود اراده و آراء اکثریت کانونهای وکلای کشور صحه گذاشتند. جناب آقای دکتر مالکی ریاست کانون وکلای دادگستری مرکز نیز از حاضرین در جلسه بودند که با تشریح روند انتخابات گذشته بر اهمیت تقویت اعتماد و همدلی و قدرت اسکودا تأکید کرده و گزارشی از اقدامات به عمل آمده جهت رفع هجمه‌های وارده و دفاع از استقلال کانون وکلا ارائه کردند .

????فرزندان بهمن کشاورز، شهربانو بهارک کشاورز و کریم کشاورز از وکلای دادگستری مهمان نشست روز پنجشنبه بودند . بهارک کشاورز ضمن تشکر از زحمات تمام مدیران ادوار اسکودا و هیئت رئیسه فعلی اتحادیه اظهار داشت که حفظ اتحاد از دغدغه‌های بهمن کشاورز بوده و تصریح کرد که هدف غایی تلاش های بهمن کشاورز دفاع از حقوق مردم ایران زمین بود و بنیاد حقوقی بهمن کشاورز نیز به تاسی از اندیشه های او برای خدمت به مردم بنیان نهاده شد. او همدلی را بهترین پاسخ به ناملایمات روزگار خواند. کریم کشاورز با تشکر از زحمات مدیران ادوار اسکودا و قدردانی از زحمات هیات رئیسه فعلی اتحادیه از برگزاری نشست و تقویت همدلی جهت حفظ استقلال نهاد وکالت سپاسگزاری کرد.

????تمام حاضرین که از مسئولین ادوار اسکودا بودند با تاکید بر همدلی و اتحاد ، برگزاری چنین نشست هایی را مفید و موثر دانسته و جملگی یاد بهمن کشاورز را گرامی داشتند و اشاره کردند که جایگاه صنفی و علمی روانشاد به همراه اعتبار اجتماعی ایشان همانند چتر حمایتی برای نهاد وکالت بوده است.

???? وکیل محمد شیوایی از حاضرین در این نشست با تاکید بر اهمیت خدمت عاشقانه مدیران و تصریح به ضرورت تجلیل از پیشکسوتان، رویکرد هیئت رئیسه فعلی اسکودا و عملکرد ریاست اتحادیه را متعصبانه و متفاوت نسبت به ادوار جاری اعلام کرد . همچنین با یاد از وکلایی که همواره عاشقانه خدمتگذار بوده اند و بدون سمت، خدمات ارزنده‌ای ایفا کرده‌اند در خصوص زحمات دو تن از وکلای دادگستری که از زمان ثبت اتحادیه تا پیگیری امور مختلف آن همواره پیشرو بوده اند توضیحاتی ارائه کرد و زحمات وکیل خانم صدیقه نعیمیان و همچنین روانشاد وکیل مهرداد قربانی سرابی «پهلوان وکالت» را ارج نهاد که این موضوع مورد تایید هیئت رئیسه اسکودا و حاضرین جمع واقع شد .

???? در این نشست از سایت جدید اسکودا رونمایی شد . همچنین ضمن تجلیل از جناب استاد سید محمد جندقی از زحمات تمام مسئولین ادوار اسکودا با اهداء نشان سینه اسکودا قدردانی شد.

@keshavarzbahman

 
پرداخت امن
میتوانید با استفاده از شبکه شتاب به صورت امن پرداخت نمایید.
تحویل واقعا سریع
ارسال سریع به تمام نقاط ایران
پشتیبانی شگفت انگیز
پشتیبانی ما شما را شگفت زده خواهد کرد.
بهترین کیفیت
بهترین و با کیفیت ترین محصولات

تماس با ما
شما میتوانید از طریق اطلاعات زیر با ما در تماس باشید.
021-66700452
021-66719600 : شماره فاکس
info@keshavarz.com
تهران، خیابان انقلاب، خیابان خارک، خیابان شهید هاشمی فر، پلاک 5، واحد 2
 
لطفا کمی صبر کنید...
 
لینک‌های مفید
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "نشر کشاورز" است.